Lezzet Beşlisi'nin ilk öğle yemeği buluşması

Lezzet Beşlisi Öğle Yemeği Davet Sofrası
Nilgün'ün davet sofrası ve hafif bir öğle yemeği menüsü

Merhabalar
Ben Nilgün, Lezzet Beşlisinin en büyük ablası. Eğer büyüklük sırasına göre kendimizi tanıtmamız gerekirse Sibel, Dilek, Serap ve en küçüğümüz Müberra. Hemen unutmadan söyleyeyim aramıza zaman zaman katılacak konuk yazarımız var o da Nergis.Geçtiğimiz Salı günü aslında geçen yıl temellerini attığımız Lezzet Beşlisi’ni hem hayata geçirmek, hem de doğum günleri olan arkadaşların doğum günlerini kutlamak için küçük bir kutlama yemeği yemek istedik. Bu sofrada herkesin bir emeği olsun misali gelen arkadaşlarımız soframıza katkıda bulundular. Önceden haberleşerek kendimize sağlıklı bir menü oluşturduk.Tarator


Şeker hamurlu çikolatalı pasta

Nergis'in doğum günü için hazırladığı nefis leylaklı güllü pasta... 
Cuma gününden itibaren menümüzden zeytinyağlı lahana sarması ile tariflerimizi vermeye başlıyoruz. İlerleyen zaman içerisinde tüm tariflerimize ulaşabilirsiniz.

Lezzetli ve güvenilir tariflerde buluşmak üzere bizimle kalın.
Lezzet Beşlisi

Nilgün Türker
sendepisir.com 

Yorumlar

 1. wuuuuuu nefis yemekler..bu lezzet beşlisi harika..ellerinize sağlık..selamlar..:)

  YanıtlaSil
 2. İyi ki bu güzel sofradaydım,Kalemine sağlık Nilgün'cüm.Ayrıca bizi bir arada topladığın içinde teşekkürler.

  YanıtlaSil
 3. Harika bir sofraydı, birbirinden güzel lezzetler vardı. Herkesin özellikle de ev sahibi Nilgün ablanın ellerine sağlık.

  YanıtlaSil
 4. Ne diyelim, afiyet olsun, ellerinize sağlık, bizde böyle karşıdan bakalım:) Şaka bir yana harika bir takım oldunuz, takipteyim!:))

  YanıtlaSil

Yorum Gönder